Děti potěší střevlík Pepa

Děti potěší střevlík Pepa

V Kulturním zařízení se rozjíždí také kvarteto dětských divadel. A hned první říjnovou sobotu, 5. 10., potěší děti krásný příběh z hmyzí říše Velká dobrodružství malého brouka. Začátek představení, v hlavní roli se střevlíkem Pepou, je v 16 hodin.

Známe mnoho příběhů ze zvířecí a hmyzí říše, všichni si vzpomeneme na krásná dobrodružství Ferdy Mravence, Včelky Máji, Krtečka nebo třeba Krysáků a Divadlo Za2 k nám přichází s dalším hrdinou, střevlíkem Pepou, ve zbrusu nové pohádce nazvané Velká dobrodružství malého brouka.

Střevlík Pepa je další hmyzí postavička, která si vás získá svým vtipem, chytrostí, odvahou a smyslem pro čest. Pepa žije na louce u Černého lesa a se svým nejlepším přítelem zlatohlávkem Jardou se jednoho dne vydají hledat to pravé štěstí. Od té chvíle se stanete svědky vzrušujícího putování, budete se smát popletenému brouku s neuvěřitelně dlouhým jménem, který na louku zabloudil z daleké ciziny, se zatajeným dechem budete čekat, zdali Pepa unikne zlému sršni Edovi a jak dopadne setkání s potrhlým datlem, kterému všichni říkají Růžena? Pepa na cestě za štěstím zažije ještě mnohá podivuhodná dobrodružství. Například s pavoukem Karlem, se škvorem Igorema a s roztomilou Beruškou.

Vstupenky na pohádkové divadlo jsou k dostání v Turistickém informačním centu i online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)