Inscenace Pomaly plynúce dni kombinuje komedii s dramatem

Inscenace Pomaly plynúce dni kombinuje komedii s dramatem

V meziříčském M-klubu začíná předplatné Nová divadla v M-klubu. První vlaštovkou je divadelní inscenace Pomaly plynúce dni s prvky komedie a dramatu v podání nezávislého uskupení Gaffa o.z. v sobotu 21. září od 19 hodin.

Inscenace Pomaly plynúce dni vznikla na motivy hry Wernera Schwaba. V příběhu zachycuje vztah muže a ženy během partnerské krize. Nabízí netradiční pohled na partnerský život, na soužití, kde obě strany si nechtějí ani nemohou rozumět. Jeden je šíleně pomalý, druhá šíleně rychlá... Představení bylo zařazeno mezi deset finalistů na ocenění v hlavním programu soutěže Nová dramata 2018.

„Jsme civilizací, která zapomněla empaticky nahlížet na své okolí a stala se jen továrnou na výrobu svých individualistických potřeb? O čem je vůbec vztah? Co se stane, když partneři s sebou už nemohou vydržet a jejich soužití se změní na každodenní utrpení, ve kterém si každý říká, co chce, když se ze všeho nejvíc těší na to, až budou konečně bez toho druhého?“

Vstupenky na inscenaci Pomaly plynúce dni jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)