Ľudze mojo Ander přijíždí!

Ľudze mojo Ander přijíždí!

Legenda československého humoru Ander z Košíc a jeho příběhy s Eržou míří do Valašského Meziříčí. Ve velkém sále Kulturního zařízení bude bavit diváky ve středu 2. října od devatenácti hodin. Zábavný pořad zpestří kabaretní trio mladých zpěváků Traja z Raja.

Kdo by neznal alespoň jednu historku s Eržou! Mistr lidového slova Ján Pisančin alias Ander z Košíc baví diváky už téměř padesát let a nejen milovníci jeho osobitého a neskutečného humoru jej mají možnost opět vidět ve Valašském Meziříčí. A nebyl by to Ander, kdyby s sebou nevzal svého slavného virtuálního kamaráda Piťa a na sebe šedý a notně sešlý oblek a typický pomačkaný klobouk.

Večer plný humoru zpestří zpěvácko-kabaretní trio tří mladých zpěváků z Košíc Traja z Raja. Bývalí studenti herectví Štátneho konzervatória v Košiciach, kde jim byl třídním profesorem Igor Timko z No Name.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí, jež v měsíci září naleznete v přízemí zámku Žerotínů v hlavním vstupu do Kulturního zařízení. Online je možno zakoupit vstupenky na www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)