Zuberskou Sponu nic nezastaví ani ve Valmezu

Zuberskou Sponu nic nezastaví ani ve Valmezu

Do Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí míří s novou autorskou hrou Nic nás nezastaví Divadelní Spona Zubří. Třetí reprízu své nenovější hry uvedou ve velkém sále v sobotu 6. dubna od 19. hodiny. Vstupenky jsou v předprodeji.

V pořadí pátou autorskou hrou se může chlubit ochotnický divadelní soubor nadšenců ze Zubří, jenž se sdružuje pod názvem Divadelní Spona. První autorskou vlaštovkou byla detektivní komedie Poslední výkřik v roce 2012. Následovalo sociální drama Víc než osud, Láska na horách a hudební komedie Vzpomeň si na zítra.

Na letošní jaro si naplánovali, nazkoušeli a už dvakrát úspěšně v domovském Zubří vyprodali hudební komedii Nic nás nezastaví. A třetí reprízu naplánovali do Valašského Meziříčí. A jak ohlasy napovídají, jde o skvělou zábavu od začátku až do konce. A o čem, že hra pojednává? Sám soubor ji uvádí anotací: „Co všechno se může stát za zdmi anglického chrámu Páně po setkání dvou bratrů, rodáků z Československa. Jejich náhodné setkání po dvaceti letech převrátí život nejen jim dvěma.“

Vstupenky na meziříčskou reprízu jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)